ارتباط با ما 09101778195

درباره ما

زمان مطالعه: 3 دقیقه
شرکت طرح آورد

شرکت طرح آورد

شرکت طرح آورد

طرح آورد، اولین مرکز مشاوره کسب و کار طراحی صنعتی با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میباشد که با هدف ایجاد وشناسایی فرصت های شغلی، توسعه کارآفرینی در زمینه طراحی صنعتی، ارائه مشاوره های تخصصی کسب وکار با رویکرد طراحی صنعتی، حمایت از طرحها و ایده های خلاقانه و... ایجاد شده است. مرکز مشاوره طرح آورد با بهره گیری از تیم مشاوران و اساتید برجسته با محوریت کسب وکار و طراحی صنعتی خدمات متنوعی از جمله دوره های آموزشی کسب وکار،مشاوره های حضوری و تلفنی انفرادی، برگزاری همایش، ارائه جلسات مشترک با حضور طراحان و کارفرمایان جهت انعقاد پروژه‌های کاری ، ارائه خدمات تدوین بیزینس پلان، و... ارائه می‌دهد

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

05136041088

واتساپ

واتساپ

09101778195

شرکت های که به ما اعتماد کرده اند

سوالات متداول

بارنامه، قبض انبار، گواهی مبدا و ارائه کارت بازرگانی.

کلیه کالاهایی مجازی که ارزش آنها بیش از ۸۰ دلار باشد.

این کار با نامه وزارت بازرگانی یا شرکت نمایشگاه های کشورمبنی برشرکت درنمایشگاه و سپردن تضمین برای کالاهای نمایشگاهی امکان پذیراست.

واردات خودرو به کشور منوط به ثبت سفارش، رعایت ضوابط فنی و پرداخت کامل حقوق ورودی برای تمامی افراد است.

برای ورود کالا باید ثبت سفارش بازرگانی شده باشد، به جز موارد معدود و اگر بدون ارز یا در مقابل صادرات، واردات انجام شده باشد نیاز به گشایش اعتبار نیست.در غیر این صورت باید خریدار از طریق بانکی باشد. درنوع ترخیص از گمرک و حقوق ورودی تفاوتی بین هزینه‌های بانکی و غیر بانکی نیست.

ورود کالا به کشور به استناد ماده ۸ قانون مقرارت صادرات و واردات منوط به ثبت سفارش در وزارت بازرگانی است.

گالری تصاویر خدمات